O NAS - Podnośniki Koszowe Jan Gredel

powrót na początek
Przejdź do treści

O NAS

O NAS ORAZ NASZA OFERTA


Podnośniki koszowe

Firma Usługi  Transportowo Sprzętowe - Handel Jan Gredel,  zajmuje się dostarczaniem sprzętu do prowadzenia prac na wysokości. Nasza główna siedziba mieści się w Iwinach niedaleko Wrocławia, a prace wysokościowe wykonujemy na terenie Wrocławia i okolic. Realizujemy również zlecenia z woj. dolnośląskiego, a także sąsiednich województw. Mamy już 30-letnie doświadczenie w świadczeniu usług podnośnikami koszowymi. Jesteśmy w stanie wykonać najtrudniejsze zadania, a duża ilość sprzętu i jego zróżnicowanie pozwala nam na podejmowanie prac wysokościowych w wielu miejscach w tym samym czasie. Nasza firma jest znakomitym partnerem do realizacji każdego, nawet najbardziej złożonego przedsięwzięcia. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i nowoczesnemu i wszechstronnemu wyposażeniu w podnośniki koszowe o dużym wysięgu motto naszej firmy „Sięgamy tam gdzie inni nie mogą” znajduje codzienne potwierdzenie w realizowanych przez nas zleceniach.


Wynajem podnośnika koszowego

Wynajem podnośnika koszowego w firmie Jan Gredel to najlepszy i najpewniejszy sposób na szybkie i bezpieczne przeprowadzenie prac na wysokości. Nasza firma dysponuje urządzeniami mogącymi pracować na maksymalnej wysokości roboczej od 18 do 70 metrów w przypadku urządzeń montowanych na podwoziu samochodu ciężarowego. Oferta firmy Jan Gredel z Wrocławia obejmuje również podnośniki koszowe samojezdne, które są pomocne przy robotach wysokościowych na wysokości od 8 do 25 metrów.


Wynajem podnośnika koszowego – cena komfortu i bezpieczeństwa

Skorzystanie z oferty firmy Jan Gredel z Wrocławia na wynajem podnośnika koszowego to cena komfortu i bezpieczeństwa przy robotach wysokościowych. Wykonywanie prac na wysokości wiąże się ze stosunkowo dużym ryzykiem. Dlatego tak ważne jest, żeby przy ich prowadzeniu ścisłe przestrzegać zasad bezpieczeństwa oraz korzystać ze sprawdzonego i bezpiecznego sprzętu. Podnośniki koszowe na wynajem, które oferujemy mają wszystkie niezbędne certyfikaty oraz są pod stalą kontrolą i nadzorem konserwatorów z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego. Wszyscy nasi operatorzy mają ukończone niezbędne szkolenia potwierdzone zaświadczeniami UDT, a podczas prowadzonych robót ściśle przestrzegają zasad BHP.


Rodzaje dostępnych podnośników koszowych na wynajem

W parku maszynowym firmy Jan Gredel są rożne rodzaje dostępnych podnośników koszowych na wynajem. Każde z tych urządzeń ma nieco inna specyfikę. Choć cały nasz sprzęt pozwala na bezpieczne przeprowadzanie robót wysokościowych, to dzięki rożnej budowie i właściwościom niektóre typy maszyn lepiej sprawdzają się w specyficznych zastosowaniach.                                                   

Podnośniki koszowe na podwoziu samochodu ciężarowego

Podnośniki koszowe na podwoziu samochodu ciężarowego to urządzenia, które są najbardziej elastyczne. Pozwalają nie tylko na łatwą prace w dużym zakresie wysokości roboczych i wysięgu bocznego, ale także łatwo docierają na miejsce prac. Swoboda przemieszczania się umożliwia wykonywanie zadań w wielu rożnych miejscach.


Podnośniki koszowe samojezdne

Podnośniki koszowe samojezdne mogą samodzielnie przemieszczać się na miejscu, w którym prowadzone są prace wysokościowe. Podobnie jak podnośniki montowane na samochodach mogą więc w stosunkowo krótkim czasie umożliwić wykonanie kilku zadań, choć na nieco bardziej ograniczonym terenie. Ich wielką zaletą jest zwarta i kompaktowa konstrukcja, która daje możliwość łatwego wjazdu do miejsc o utrudnionym dostępie. Podnośniki koszowe samojezdne mogą pracować również we wnętrzach budynków oraz wszędzie tam, gdzie wjazd samochodu ciężarowego jest niemożliwy.


Podnośniki koszowe o dużym zasięgu

Podnośniki koszowe o dużym zasięgu oferują możliwość przeprowadzania prac na bardzo dużej wysokości i przy dużym wysięgu bocznym. Daje to łatwy dostęp do bardzo wysokich obiektów – wieżowców, wież kościelnych, konstrukcji mostów i wiaduktów, a także rożnego rodzaju instalacji przemysłowych. Podnośniki koszowe o dużym zasięgu pozwalają również na wykonywanie robót przy budynkach i konstrukcjach, do których bezpośredni dostęp jest utrudniony za sprawa ukształtowania terenu, wąskich przejazdów czy rożnych barier architektonicznych. Ze względu na duży wysięg boczny, urządzenia tego typu mogą bez problemu obsługiwać wszystkie obiekty oddalone od miejsca ustawienia podnośnika. Firma Jan Gredel ma do dyspozycji podnośniki koszowe o dużym zasięgu, które mogą osiągać wysokość robocza 35, 42, 53 a nawet 70 metrów.


Cennik podnośników koszowych

Nasz cennik wynajmu podnośników koszowych jest bardzo ścisłe uzależniony od modelu wynajmowanego urządzenia, czasu pracy jaki jest potrzebny do wykonania określonego zadania oraz zakresu czynności, które będą niezbędne. Istotna jest również lokalizacja oraz czas dojazdu na miejsce prac. W celu ustalenia kosztu wynajęcia konkretnego podnośnika zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą firmą. Chętnie udzielimy wszelkich wyjaśnień i przedstawimy konkurencyjną ofertę dopasowaną do rodzaju i zakresu prac.
Wróć do spisu treści